Zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/979/2017 Rady Miasta Gdańska z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego informujemy, że z dniem 1 września 2017 r. Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2 zostaje włączona do Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi chcących rozwijać po mistrzosku swoje siatkarskie talenty.

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2
z oddziałami Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3
w Gdańsku
w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

Walka jest zwycięstwem!

Start Aktualności Galerie

Dobre słowo dla Ciebie:

19 lutego 2017

Nasi uczniowie zajęli I i III miejsca w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Kadetów.

Nasi uczniowie zajęli I i III miejsca w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Kadetów. Zobacz zdjęcia

Po zaciętych bojach zespół Trefla Gdańsk wprowadził do rozgrywek finałowych województwa pomorskiego dwie drużyny. W każdej z nich grają uczniowie i absolwenci naszej Szkoły Mistrzostwa Sportowego numer III. Poza naszymi drużynami do rozgrywek finałowych zakwalifikowały się drużyny GKS Stoczniowiec Gd. I i UMKS JURAND Malbork.

Organizatorem turnieju finałowego który odbywał się w dniach 17-19.02.2017 był Trefl Gdańsk. Rozgrywki odbywały się w Miejskiej Hali Sportowej przy ulicy Kołobrzeskiej 61 w Gdańsku.

Drużyna Trefla Gdańsk wygrała wszystkie swoje mecze, nie tracąc nawet jednego seta, co dało jej I miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Kadetów w sezonie 2016/2017. Drugie miejsce zdobyła drużyna GKS Stoczniowiec Gd. I, ulegając tylko drużynie Trefla Gdańsk, chociaż młodsi zawodnicy z Trefla II sprawili wicemistrzom silny opór.

Niedzielne zwycięstwo Trefla II nad UMKS JURAND Malbork (3:1) zapewniło naszej młodszej drużynie miejsce na podium. UMKS JURAND Malbork zajął IV miejsce.

Drużynie Trefla I należą się gratulacje z zajęcia I miejsca. Nie mniejsze gratulacje należą się młodszym kolegom, którzy nominalnie grają w kategorii młodzików. Mimo to, przez cały sezon dzielnie stawali czoła starszym kolegom i ostatecznie zajęli III miejsce w województwie w kategorii Kadetów. To dobrze wróży ich dalszym pojedynkom w kategorii młodzików.

Sebastian Wilczewski

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
39 0.13088297843933