Trwa nabór do klasy siatkarskiej i kolarskiej ZAPRASZAMY !!!

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2
z oddziałami Szkoły Mistrzostwa Sportowego nr 3
w Gdańsku
w piłce siatkowej chłopców i dziewcząt

Walka jest zwycięstwem!

Start Aktualności Galerie

Dobre słowo dla Ciebie:

19 czerwca 2018

Sukces naszych uczniów w III Ogólnopolskim Konkursie plastyczno – fotograficzno – filmowym ,,JA”

Sukces naszych uczniów w III Ogólnopolskim Konkursie plastyczno – fotograficzno – filmowym ,,JA”

III Ogólnopolski Konkurs plastyczno – fotograficzno – filmowy ,,JA” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia

 

 

Na konkurs wpłynęły łącznie 183 prace, w tym: plastyczne, fotograficzne i filmowe.

Nasi uczniowie z 2 klasy SMS – Rafał Butkiewicz i Mateusz Stasiak uczestniczyli w dniu
18 czerwca b.r. w Słupsku w uroczystej gali wręczenia nagród III Ogólnopolskiego Konkursu plastyczno – fotograficzno – filmowego ,,JA”, podczas którejotrzymali nagrodę w kategorii filmowej za najlepszy film. Chłopcy w niespełna pięciu minutach ujęli informacje o swoich marzeniach, pasjach i życiu codziennym. Ich film otrzymał bardzo miłą i przychylną recenzję od JURY konkursowego, w tym od Pana Dominika Nowaka – aktora, współzałożyciela Teatru Nowego w Krakowie, pedagoga studia aktorskiego L’art, a od 2016r. Dyrektora Naczelnego i Artystycznego Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku:

„Nagroda za odwagę i naturalność w eksponowaniu swojego JA, prostotę wypowiedzi, lekkość formy i spójność stylistyczną. Jury doceniło koncepcję pracy i konsekwencję w jej realizacji. Ujął nas urok deklaratywnych wypowiedzi utrzymanych jednak w dokumentalnym i wiarygodnym tonie, a także niezamierzony acz skuteczny komizm wynikający z otwartości autorów w opowiadaniu o swoich marzeniach, codzienności i przyjaźni.”

Spośród prac plastycznych i fotograficznych na wystawę zakwalifikowały się natomiast prace dwóch uczennic również z klasy 2 SMS: Dominki Rodek – w kategorii plastycznej
i Mai Fenikowskiej – w kategorii fotograficznej.

Opiekunem artystycznym uczniów jest Pani Małgorzata Rząca.

Serdecznie gratulujemy Pani Małgosi i uczniom J

Małgosia S. i Robert B.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
39 0.13161516189575