Zgodnie z Uchwałą nr XXXVII/979/2017 Rady Miasta Gdańska z dnia 30 marca 2017 roku w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego informujemy, że z dniem 1 września 2017 r. Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 2 zostaje włączona do Zespołu Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 33. W związku z powyższym serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ludzi chcących rozwijać po mistrzosku swoje siatkarskie talenty.

W naszym Zespole każdy jest ważny!

Szkoła Mistrzostwa Sportowego nr 3
w Gdańsku
w piłce siatkowej chłopców

Walka jest zwycięstwem!

Start Aktualności Galerie Kontakt

Dobre słowo dla Ciebie:

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2016/2017

Lp

Rodzaj zajęć

Dzień/sala

godzina

Klasa/y

szkoły

prowadzący

1.

Koło matematyczne

piątek s.209

czwartek

8:00-8:45

15:30-16:15

2sms

3sms,3b

p.J.Sokolnicka

2.

Zaj.dodatkowe j.niemiecki

Wtorek s.110

poniedziałek

7:10-7:55

14:15-15:00

G21/SMS

G21

p.A.Szczepańska

3.

Koło chemiczne

Środa s.201

7:10-7:55

3a,3b,3sms

p.A.Malz

4.

Zaj.dodatkowe chemia

Czwartek

s.201

14:15-15:00

G21

p.A.Malz

5.

Koło fizycze

Zaj.wyrównawcze fizyka

Środa s.206

Czwartek s.206

15:10-15:55

13:20-14:05

G21

p.A.Wykrzykowska

6.

Zaj.wyrównawcze j.angielski

Poniedziałek

14:20-15:05

G21

p.A.Jankowska

7.

Zaj.wyrównawcze j.polski

Wtorek  s.102

16:10-16:55

G21/SMS

p.D.Kolanowska

8.

Zaj.wyrównawcze j.angielski i j.polski

Środa s.207

14:25-15:10

1b, 2a

p.H.Iwanowska

9.

Zaj.wyrównawcze j.angielski

Czwartek s. 207

Wtorek s.207

15:30-16:15

7:15-8:00

1a,2d

1sms

p.A.Ciach

10.

Koło matematyczne

Środa

Piątek s.22

15:15-16:00

13:30-14:15

 

1b,2b

p.M.Łukasik

11.

Koło informatyczne

Środa s.202

14:25-15:10

G21

p.M.Łukasik

12.

Zaj.przygotowujące do egz. j.polski

Środa

14:20-15:05

3a

p.M.Wojciechowska

13.

Koło teatralne

Piątek s.108

13:40-15:00

G21/SMS

p.M.Wojciechowska

14.

basen

piątek

14:20-15:05

15:10-15:55

G21

p.M.Bonarski

p.S.Czworowski

15.

Zaj.sportowe siłownia

piatek

13:30-14:15

G21

p.M.Bonarski

16

Moduł kreatywny

czwartek

8.00-8.45

IB G21

p. K. Kłosowska

17

Koło kreatywne

wtorek

13.30-16.30

G21

p. K. Kłosowska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
36 0.13419795036316